PL
Darmowa konsultacja
Jeśli potrzebujesz personelu medycznego,
skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz personelu medycznego,
skontaktuj się z nami
Anna Janik +48 784 469 942
Nasze sieci społecznościowe

Rekrutacja lekarza ogólnego

Staż pracy: 5 lat
Kompetencje lekarza:

 

 • Przyjmowanie pacjentów ambulatoryjnie zgodnie z ustalonym harmonogramem, w tym realizacja wizyt domowych.
 • Diagnozowanie osób potrzebujących planowanego leczenia szpitalnego i kierowanie ich do specjalistycznych oddziałów medycznych dla zapewnienia ciągłości opieki.
 • Organizowanie i przeprowadzanie badań ambulatoryjnych dla dorosłych, zapewniając wsparcie medyczne na różnorodnych etapach diagnostyki.
 • Pełnienie dyżurów nocnych, weekendowych i świątecznych w izbie przyjęć, co stanowi bezpośrednie wsparcie dla pacjentów w nagłych przypadkach.
 • Badanie i obserwacja pacjentów na oddziałach terapeutycznych i neurologicznych.
 • Prowadzenie wizyt ambulatoryjnych dla pacjentów z infekcjami dróg oddechowych.
 • Doświadczenie w pracy podczas pandemii COVID-19, co podkreśla elastyczność pracy lekarza w trudnych warunkach.

 

W powyższych działaniach kluczowe jest zaangażowanie lekarza, wsparcie pacjenta na każdym etapie opieki medycznej oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w celu zapewnienia ciągłości leczenia różnorodnych chorób.

CV. Rekrutacja lekarza ogólnego

MPS – Twoja udana rekrutacja lekarza ogólnego o wysokich kwalifikacjach

 

Główną domeną działalności Medical Personal Service (MPS) jest rekrutacja specjalistów medycznych dla placówek w Polsce. Stworzyliśmy solidne relacje z ponad 100 placówkami medycznymi na obszarze całego kraju. Nasze wysiłki koncentrują się na rekrutowaniu wykwalifikowanych talentów z sektora medycznego spoza granic Unii Europejskiej, włączając w to zarówno lekarzy, jak i pielęgniarki.

Każdy kandydat poddawany jest szczegółowej ocenie w ramach kompleksowego procesu rekrutacji. Pozwala nam to gwarantować, że rekrutowani przez nas lekarze nie tylko posiadają niezbędne kwalifikacje, ale także szybko odnajdują się w nowym środowisku pracy, wykazując przy tym dużą motywację oraz zaangażowanie w bezpośrednią współpracę. To wszystko składa się na nieocenione wsparcie dla polskich placówek medycznych, które dzięki temu mogą przezwyciężyć wyzwania kadrowe i zapewnić nieprzerwaną ciągłość opieki zdrowotnej, czerpiąc z bogatego doświadczenia specjalistów z różnych części świata.

 

Rekrutacja lekarza ogólnego

 

Współpraca z MPS przynosi znaczące korzyści Twojej placówce:

 

Rekrutacja lekarza ogólnego z MPS sprawia, że Twoja placówka medyczna otwiera się na znaczące korzyści. Poprzez nasze specjalistyczne metody rekrutacji, zapewniamy dostęp do wyselekcjonowanej grupy wykwalifikowanych lekarzy. Ci lekarze nie tylko zasilą Twoje szeregi, ale również podniosą jakość świadczonych w placówce usług medycznych. Oferujemy wszechstronne wsparcie na każdym kroku procesu zatrudnienia, od początkowego doboru kandydatów, przez zajmowanie się wszelkimi formalnościami związanymi z pracą lekarzy spoza Unii Europejskiej, w tym nostryfikację dyplomów i kursy językowe, aż po pomoc w uzyskaniu niezbędnych kwalifikacji. Wszystko to z myślą o oszczędzaniu Twojego czasu i zasobów. Dodatkowo, zapewniamy zatrudnionym lekarzom bezpośrednie wsparcie w adaptacji do nowego środowiska, co umożliwia im pełne skupienie na rozwoju zawodowym i zaangażowanie w pracę, przyczyniając się tym samym do nieprzerwanej ciągłości opieki nad pacjentami oraz efektywnego leczenia różnorodnych chorób. Nasze działania są skoncentrowane na ułatwieniu procesu decyzyjnego dotyczącego zatrudnienia nowych specjalistów medycznych, zapewniając jednocześnie, że opieka medyczna nad pacjentami pozostaje ciągła, nawet w obliczu największego zapotrzebowania na wsparcie medyczne.

 

 

Etapy współpracy z MPS

 

 1. Współpraca z MPS rozpoczyna się od kontaktu, który może nastąpić drogą telefoniczną lub mailową.
 2. Następnie, przechodzimy do etapu szczegółowego omówienia naszej współpracy, podczas którego priorytetem jest zrozumienie unikalnych wymagań Twojej placówki i identyfikacja optymalnych rozwiązań.
 3. Po tej fazie przedstawiamy Ci propozycję współpracy wraz z wstępnym projektem umowy do rozważenia.
 4. Kolejny krok to selekcja i prezentacja CV kandydatów, które dokładnie odpowiadają zgłoszonym przez Ciebie potrzebom.
 5. Po wyborze potencjalnych kandydatów organizujemy spotkanie online, aby umożliwić bezpośrednią rozmowę z nimi w dogodnym dla obu stron terminie.
 6. Po spotkaniu online, przesyłamy zlecenie rekrutacyjne, które pozwoli na ustalenie warunków finansowych współpracy z wybranym kandydatem.
 7. W trakcie całego procesu utrzymujemy stały kontakt z Twoją placówką, informując o wszelkich decyzjach kandydatów.
  Następnie, dostarczamy do szpitala wzór promesy dla wyselekcjonowanego kandydata oraz informujemy o planowanym terminie jego przyjazdu i aktualnym statusie dokumentów w Ministerstwie Zdrowia.
 8. Gwarantujemy ciągłą współpracę i otwartą komunikację z przedstawicielami Twojej placówki, wspierając zarówno bieżącą współpracę z nowo zatrudnionym lekarzem, jak i przyszłe inicjatywy rekrutacyjne.

 

Jeśli Twoja placówka medyczna aktualnie poszukuje doświadczonego internisty, który wzmocni zespół i wzbogaci ofertę usług medycznych, to teraz jest idealny moment, aby podjąć działania. Aby nawiązać kontakt z kandydatami, którzy mogą idealnie wpasować się w potrzeby Twojej jednostki, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Anna Janik (784 469 942) oraz Karolina Szukalska (608 127 904) są gotowe udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

Интересует другая специализация?

Umów się na niezobowiązującą konsultację
Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem, aby umówić dogodny termin na rozmowę.

  Imię i nazwisko:

  Numer telefonu:

  E-mail (opcjonalnie):

  Kandydata jakiej specjalizacji poszukujesz:

  Państwa prywatność i bezpieczeństwo Państwa danych są dla nas bardzo ważne.
  Administratorem danych osobowych korespondentów jest MPS Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celu przesyłania i odbierania korespondencji znajduje się w klauzuli informacyjnej pod adresem

  Pobierz aktualną listę dostępnych kandydatów