PL
Darmowa konsultacja
Jeśli potrzebujesz personelu medycznego,
skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz personelu medycznego,
skontaktuj się z nami
Anna Janik +48 784 469 942
Nasze sieci społecznościowe

Etapy współpracy

1. Pierwsza rozmowa

Rozpoczynamy proces współpracy od zrozumienia potrzeby placówki oraz oczekiwań dotyczących przyszłych lekarzy, co pozwala nam lepiej dostosować proces rekrutacyjny.

2. Harmonogram i zasady współpracy

Dokładnie omawiamy każdy etap współpracy oraz umowę, zapewniając przejrzystość procedur i czasu realizacji, aby zarząd miał pełną świadomość procesu oraz mógł efektywnie planować dalsze działania.

3. Selekcja kandydatów

Poszukujemy kandydatów, bazując na ich kwalifikacjach, doświadczeniu oraz zdolnościach adaptacyjnych. Z wybranymi przez placówkę lekarzami umawiamy spotkania online w terminie odpowiednim dla obu stron.

4. Warunki zatrudnienia

Po wstępnej selekcji przedstawiamy najlepszemu kandydatowi ofertę współpracy na podstawie zlecenia rekrutacyjnego, szczegółowo omawiając warunki, możliwości rozwoju zawodowego oraz korzyści wynikające z pracy w danym szpitalu. Informujemy szpital o decyzji kandydata.

5. Rozpoczęcie procesu legalizacji

Przygotowujemy wzór promesy dla wybranego kandydata, składamy odpowiednie dokumenty w Ministerstwie Zdrowia. Regularnie kontaktujemy się ze szpitalem i kandydatem, informując o postępach i przewidywanym czasie rozpoczęcia pracy.

6. Nauka języka

W tym czasie stale współpracujemy z kandydatem w zakresie nauki języka polskiego, ze szczególnym naciskiem na język medyczny i monitorujemy postępy. Dbamy o to, by w momencie rozpoczęcia pracy nie istniały bariery komunikacyjne.

7. Wdrożenie nowego pracownika

Po uzyskaniu odpowiednich pozwoleń, nadzorujemy szczegóły związanych z relokacją oraz integracją w nowym środowisku pracy.

8. Stałe wsparcie

Po zakończeniu procesu wdrożenia, nadal oferujemy stałe wsparcie, zarówno dla lekarza, jak i dla szpitala, aby zapewnić ciągłość opieki i satysfakcję z pracy. Nasza współpraca obejmuje regularny kontakt i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich wyzwań.

Umów się na niezobowiązującą konsultację
Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem, aby umówić dogodny termin na rozmowę.

  Imię i nazwisko:

  Numer telefonu:

  E-mail (opcjonalnie):

  Kandydata jakiej specjalizacji poszukujesz:

  Państwa prywatność i bezpieczeństwo Państwa danych są dla nas bardzo ważne.
  Administratorem danych osobowych korespondentów jest MPS Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celu przesyłania i odbierania korespondencji znajduje się w klauzuli

  Pobierz aktualną listę dostępnych kandydatów