PL
Darmowa konsultacja
Jeśli potrzebujesz personelu medycznego,
skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz personelu medycznego,
skontaktuj się z nami
Anna Janik +48 784 469 942
Nasze sieci społecznościowe

O nas

Zdjęcie: O MPS - Medical Personal Service Zdjęcie: O MPS - Medical Personal Service

Z empatii i potrzeby działania powstała firma, która zmienia oblicze polskiej opieki zdrowotnej

Medical Personal Service to nie tylko specjaliści od rekrutacji międzynarodowych talentów medycznych. To zespół ludzi, których łączy pasja do doskonalenia naszej rodzimej opieki zdrowotnej i głębokie zrozumienie ludzkich potrzeb. Nasze podejście opiera się na empatii i zaangażowaniu w najlepszą odpowiedź na osobiste i zawodowe potrzeby zarówno rekrutowanych lekarzy, jak i placówek, z którymi współpracujemy.

 

Nasza misja

Dążymy do tego, aby każdy szpital i placówka medyczna w Polsce mogły skorzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów. Wspieramy zarządy i ordynatorów szpitali w kreowaniu środowiska, które jest zarówno profesjonalne, jak i głęboko empatyczne.
Rozumiemy, że klucz do sukcesu w opiece zdrowotnej leży głównie w kompetencjach lekarzy, ale również w zdolności do budowania relacji z zespołem i pacjentami. Dlatego każdego zatrudnionego lekarza wspieramy, aby mógł nie tylko profesjonalnie, ale i emocjonalnie włączyć się w życie społeczności, dla której pracuje.

Jak wspieramy placówki medyczne?

 • Doświadczenie i profesjonalizm: Dzięki naszej międzynarodowej sieci kontaktów, jesteśmy w stanie skutecznie rekrutować najlepszych specjalistów z zagranicy. Znamy szczegóły ich ścieżki zawodowej, poziom umiejętności, a także osobiste preferencje.
 • Zgodność z regulacjami: Zapewniamy, że wszyscy kandydaci spełniają polskie wymogi prawne i zawodowe. Prowadzimy szpital i kandydata przez formalności, nostryfikację dyplomu oraz uzyskiwanie kolejnych kompetencji. Umożliwiamy bezproblemowe włączenie ich do pracy w Państwa placówce.
 • Wsparcie na każdym etapie: Wspieramy w przejściu przez proces wizowy i relokacyjny, aż po integrację z zespołem i lokalną społecznością. Pomagamy między innymi w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, szkoły dla dzieci, założeniu konta bankowego, tak by kandydat maksymalnie efektywnie i szybko podjął zawodową aktywność.
 • Usuwanie barier językowych: Wybrani kandydaci jeszcze przed rozpoczęciem pracy w Państwa placówce rozpoczynają intensywny kurs medycznego języka polskiego w naszej szkole językowej, tak by w momencie rozpoczęcia pracy swobodnie komunikować się z pacjentami i zespołem.
 • Wynagrodzenie za realne efekty: Rozumiemy wyzwania placówek medycznych i wiemy, że głównym celem jest zmniejszenie braków kadrowych. Dlatego uzależniamy wynagrodzenie od czasu przepracowanego przez lekarza w Państwa placówce.

Nasz zespół

Zespół MPS - Mikołaj Akerman
Mikołaj Akerman
Prezes Zarządu
Zespół MPS - Anna Janik
Anna Janik
Dyrektor ds. Sprzedaży
Zespół MPS - Karolina Szukalska
Karolina Szukalska
Przedstawiciel regionalny
Zespół MPS - Aleksandra Orkiszewska
Aleksandra Orkiszewska
Specjalista ds. Administracji
Zespół MPS - Ewelina Śledź
Ewelina Śledź
Specjalista ds. Legalizacji
Zespół MPS - Bartosz Janiszewski
Bartosz Janiszewski
Sekretariat
Umów się na niezobowiązującą konsultację
Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem, aby umówić dogodny termin na rozmowę.

  Imię i nazwisko:

  Numer telefonu:

  E-mail (opcjonalnie):

  Kandydata jakiej specjalizacji poszukujesz:

  Państwa prywatność i bezpieczeństwo Państwa danych są dla nas bardzo ważne.
  Administratorem danych osobowych korespondentów jest MPS Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celu przesyłania i odbierania korespondencji znajduje się w klauzuli informacyjnej pod adresem

  Pobierz aktualną listę dostępnych kandydatów