Przejdź do formularza

Ścieżka rozwoju

Pierwszy kontakt

Jesteśmy firmą, która zajmuję się zatrudnieniem personelu medycznego w Polsce i Europie. Wspieramy naszych przyszłych pracowników na każdym etapie ich drogi oraz staramy się zadbać o to, żeby integracja przebiegła w jak najlepszy sposób.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Wyślij zgłoszenie, które znajdziesz pod linkiem lub zgłoś się przez Instagram. Również możesz skontaktować się z nami telefonicznie.

Żebyśmy mogli rozpocząć poszukiwania pracy dla Ciebie, prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim pod adres: rekrutacja@ackermanncare.com.

Dobór miejsca pracy (szpitala)

Kolejnym krokiem do przeprowadzki jest znalezienie odpowiedniego miejsca pracy. Postaramy się zrobić tak, żebyś miał wybór wśród najlepiej dobranych pod względem Twoich potrzeb szpitali. Podczas rozmowy rekrutacyjnej, będziesz mógł osobiście (przy asyście naszego tłumacza) zadać nurtujące Cię pytania oraz zdecydować, czy będziesz chciał wiązać swoją przyszłość z daną placówką.

Przygotowanie się do przeprowadzki

Po zaakceptowaniu oferty przez Ciebie, wspólnie zaczynamy przygotowania do przyjazdu.

Nasza firma przygotowuję wszystkie niezbędne dokumenty do otrzymania wizy. Zajmujemy się również znalezieniem mieszkania oraz żłobka/ przedszkola /szkoły dla najmłodszych.

W celu jak najszybszego załatwienia sprawy w Ministerstwie Zdrowia na danym etapie prosimy o przekazanie niezbędnych dokumentów do nas, żeby złożyć wniosek do Ministerstwa.

Przyjazd

Po przyjeździe wspieramy Ciebie na każdym kroku podczas załatwienia niezbędnych formalności na początku Twojej drogi. Pomagamy Ci przy założeniu konta bankowego, zameldowania oraz wspieramy Cię w pierwszych Twoich krokach w wybranej placówce medycznej. Organizujemy również wszystkie niezbędne do rozpoczęcia pracy badania lekarskie.

Otrzymanie pozwolenia na pracę w zawodzie lekarza

Wydanie decyzji z Ministerstwa Zdrowia najczęściej następuje w pierwszych miesiącach pracy w Polsce. Po otrzymaniu decyzji przygotowujemy wszystkie dokumenty potrzebne do złożenia w Izbie Lekarskiej, co następnie skutkuje wydaniem Prawa Wykonywania Zawodu. PWZ obowiązuje przez 5 lat. W tym czasie zachęcamy do zrobienia nostryfikacji dyplomu, z którą oczywiście pomożemy. Współpracujemy z najlepszą platformą „Więcej niż lek” od firmy Bethink, która pomoże Ci w nostryfikacji dyplomu i specjalizacji.  W nauce języka polskiego pomoże Ci nasz partner – jedyna w Polsce akredytowana przez Kuratora Oświaty szkoła języka polskiego „Together”, która organizuje specjalnie dla naszych lekarzy kursy ukierunkowane na język medyczny.

Stałe wsparcie MPS

Możesz na nas liczyć na każdym na kroku Twojej kariery i pobytu w Polsce. Szanujemy Twoją chęć rozwoju i będziemy wspierać Cię w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Organizujemy szkolenia, które pomogą poszerzyć Twoją wiedzę odnośnie systemu ochrony zdrowia.

strzałka do góry
MPS Medical Personal Service